воскресенье, 11 декабря 2016 г.

Україна та Австрія

Сьогодні порівняємо Україну та Австрію

Австрія

1.економіка
Австрія-європейська держава,а як ми знаємо,то всі держави Європи мають сильну економіку це і не минуло Австрії.
одна з найрозвиненіших держав Європи. На межі ХХ-XXI ст. за рівнем прибутків на душу населення займає 9-е місце у світі. Основні галузі економіки: машинобудування (транспортне, сільськогосподарське, електротехнічне), металургійна, харчова, текстильна, хімічна, електрична, паперова, гірнича, виробництво алюмінію, туризм. Понад 20% промислової продукції створюється в держсекторі (металургійні, гірничодобувні галузі, енергетика). Найбільший зарубіжний інвестор — Німеччина (бл. 30% інвестицій). Третина обсягу промислового виробництва припадає на державний сектор економіки. Незважаючи на гористу місцевість, використання сучасних методів землеробства дає Австрії можливість забезпечувати продуктами 3/4 потреб внутрішнього ринку.

2.культура
Австрія здавна була країною музики і драматичного мистецтва. У Зальцбурзі народився Моцарт, у Відні жили і творили Бетховен, Гайдн, Шуберт і Брамс. Йоганн Штраус-батько зробив це місто столицею вальсу. Віденська драматична школа на чолі з Артуром Шніцлера вдихнула на рубежі 19-20 ст. нове життя в європейську драматургію. Видатним поетом і драматургом був Гуго фон Гофмансталь. Зальцбурзький фестиваль, який проводиться з 1917, перетворився на щорічну демонстрацію досягнень драматичного та музичного мистецтв. Макс Рейнхардт зробив Відень центром навчаннятеатральному мистецтву. Світову популярність придбали Віденська філармонія і віденська Державна опера, де працювали такі прославлені диригенти, як Густав Малер і Ріхард Штраус. Після 1945 цю репутацію підтримували Герберт фон Караян, Карл Бем та Лорін Маазеля. Високу репутацію має і Віденський симфонічний оркестр.

3.освіта

Починаючи з 1945 Відень частково відновила своє колишнє значення центру культури та освіти. Тут розташований найбільший в Австрії університет (73 тис. студентів в 1993); є університети в Граці, Інсбруку, Клагенфурті та Зальцбурзі та ін Побудовані за німецьким зразком, ці університети не дають інженерно-технічного і фінансово-економічної освіти. Потреба в цих професіях задовольняють спеціальні вищі навчальні заклади в Леобені, Лінці, Відні та Граці та ін Спеціальна освіта в галузі музики, театрального мистецтва та інших видів мистецтв дають шість академій. У 1997 у вищих навчальних закладах навчалося понад 220 тис. студентів. Більшість школярів отримує загальне (неповна середня) освіту, а потім навчається в середніх спеціальних (ремісничих, комерційних або технічних) навчальних закладах. У 1997 р. у 3,7 тис. початкових школах навчалося бл. 390 тис. учнів віком від 6 до 10 років, а в 1900 середніх школах - бл. 477 тис. учнів. Крім того, вона мала 1050 шкіл професійного навчання з 310 тис. учнів.



Україна

1.економіка
-Наша держава не є сильною в ніякому плані-окрім спорту!Якщо взяти економічне становище держави то ми бачимо,що вона посідає далеко не 20-те місце серед європейських країн,не кажучи про 10-те чи навіть "1".За даними видання ЦРУ «The World Factbook»економіка України займає 39 місце серед всіх економік світу за загальним розміром ВВП.Україна — транзитна держава через яку проходить 5 з 10 міжнародних транспортних коридорів Європи. Розвинені всі сучасні види транспорту. —залізничний, автомобільний, річковий, морський, трубопровідний та повітряний. Головні морські порти: Одесв,Чорноморськ,Херсон, Ізмаїл,Маріуполь,Керч. Основна водна артерія — Дніпро.
2.культкра
-культура нашої держави є дуже велика і цікава,адже ми робили її з поконвіків!
Україну потрібно вважати краіно із найкращой і найкрасивішою культурею.Потрібно тільки послухати на гімн,дізнатися про Шевченка,Сковороду та Українку...І ти відразу розумієш,що ми найбільш культурні країна Європи.На відміну від суспільної думки інших європейських країн, де проблеми бідності, хвороб і безкультур'я мислилося подолати шляхом технічного прогресу, підвищення продуктивності праці, за допомогою зусиль освічених монархів і соціального експериментування, українські мислителі закликають до іншого. «Споріднена праця» і самопізнання, свобода, заради якої не шкода розлучитися з благополуччям, обмеження життєвих потреб, надання переваги духовному над матеріальним
3.освіта
-Освіта в нашій країні є і не найгіршою і не найкращою.Звичайно ми не можемо зрівнятися з вузами Європи,але ж і вузи України є ненайгірші!вуз ім Т.Г Шевченка який дає дуже високий рівень знань студентам і вони можуть зрівнятися з студентами Європи,КПІ-ЛПІ-ХПІ які дають знання по високому рівню інженерії,математики та інформатики,медичний університет ім О.О Богомольця який дає високі знання медицини,але один мінус,що вони не можуть працювати з цими дипломами за кордоном,ми маємо їх підтверджувати,що є дуже прикро!
Отже,я порівняв Великобританію та Україну,стависо оцінки по 5-ти бальній системі.
1.економіка
Австрія-4 балів,Україна-3
2.Культура
Австрія-5 балів,Україна-5 Балів
3.освіта
Австрія-4 бали,Україна 3 бали
Перемогу отримала Великобританія з Рахунком 13-11 

Комментариев нет:

Отправить комментарий